PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114321}
5,3 18 933
oceny
5,3 10 1 18933
Ultraviolet
powrót do forum filmu Ultraviolet

Ale nie umywa się do Equilibrium czy nawet Underworda 2. Za bardzo chaotyczny. Choć sekwencja ucieczki z plecakiem - zajebista, super patent z tym kontrolowaqniem grawitacji.

ocenił(a) film na 5
saturnin

No właśnie to najmniej mi się podobało i co ciekawe wielka korporacja niema takiej technologi, a wampiry tak?

ocenił(a) film na 3
Daywalkerp

Heh... troche liczyłem że ultraviolet z underworldem evolution powalczy... No ale jeszcze sie zobaczy...

Do bezpośredniego przedmówcy: ziom, nie wnikaj :)

Daywalkerp

Nie chodzi mi o wytłumaczenie - w każdym sf i nie tylko można się czepiać. Ale bardzo podobało mi wię użycie w filmie

ocenił(a) film na 6
saturnin

Po obejrzeniu śmiało mogę stwierdzić, że ocena oscylująca wokół 9 jest grubo przesadzona... i zapewne znajdą się tacy, którzy się z tą opinią nie zgodzą (bo oczywiście mają do tego prawo). Film, po prostu, rozłożył mnie na łopatki - i to dosłownie. Podczas seansu notorycznie czułem na swoim ramieniu dłoń, wzywającego mnie w swe objęcia, Morfeusza. Totalny średniak. Spodziewałem się czegoś więcej, zważywszy na odtwórczynię głównej roli. W moim mniemaniu, obraz Kurta Wimmera zasługuje raczej na "naciąganą siódemkę".

Pozdro :)

ocenił(a) film na 3
NYPD

7 to zdecydowanie nie jest średnia ocena, no i jak zasypia się przy 7, to się chyba nazywa narkolepsja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones