PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114321}
5,3 18 931
ocen
5,3 10 1 18931
Ultraviolet
powrót do forum filmu Ultraviolet

Gdyby tylko dopracować sceny walk,rozbudować/wyjaśnić wątki fabularne i wydać dodatkowe parę milionów dolarów na efekty specjalne otrzymalibyśmy film na miarę genialnego Equilibrium a tak mamy kaleki film z kilkoma naprawdę genialnymi pomysłami i scenami:gadżety,kostiumy, zachwycająca kolorystyka,chwilami scenografia,pojedyncze sceny walk,no i przede wszystkim Milla Jovovich.Mimo wzystko daleki jestem od nazwania tego filmu gniotem,oglądało się go przyjemnie,fani komiksów i anime(bardzo mocno mi się z anime skojarzył) mogą go chyba obejrzeć bez obaw.6/10

hellboyjr

Zgadzam sie.Film oglądało sie przyjemnie,jednak sam film jest dość słabiutki. Milla po raz kolejny udowadnia że aktorką jest przeciętną,jednak na modelke sie nadaje i to bardzo;] Bardzo podobał mi sie jednorazowy telefon;p Dobrze napisałeś że scenariusz kaleki-troszke to zmienić i naprawde wyszedł by całkiem całkiem film. Polecam na zabicie nudy jak nie ma co innego oglądnąć;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones