PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114321}
5,3 18 933
oceny
5,3 10 1 18933
Ultraviolet
powrót do forum filmu Ultraviolet

Pomimo reklam na Polsacie i niezbyt wciągającej fabuły obejrzałem "Ultraviolet" do końca. Fabuła i ogólny montaż przyprawiły mnie o ból głowy (oczu także). Ale jak każdy film ma swoje dobre strony m.im. dużo akcji, gra aktorów, sceny walk w stylu jedna na dwudziestu i sam fakt, że grała tam Milla. Istnieją jeszcze dwa fakty , który muszę stwierdzić, a mianowicie mój niewybredny gust do filmów i to, że jestem fetyszystą (jeżeli chodzi o filmy) kobiet z bronią biała :D. Pomimo bólu głowy i oczów ze wzgląd na fabułę i efekty otoczenia przypominające Immortal:Kobieta pułapka (nie podobają mi się takie) daje filmowi bardzo, ale to bardzo naciągane 6/10.

ocenił(a) film na 5
RackerMan

A ja ten film oceniłam ciut niżej. Jeśli chodzi o minusy, to potwierdzam to, co zostało napisane w jednej z recenzji, mianowicie fabuła żeruje na Matrixie. Zresztą oglądając ten film cały czas mialam wrażenie, że ktoś tu nieudanie próbuje naśladować, czy czerpać z pierwowzoru. Fabuła ciągliwa i mdła, jak flaki z olejem. Oprócz tego do szewskiej pasji doprowadzała mnie grafika - sztuczna, wyjałowiona, przypominająca grafikę ze średnio popularnych gier komputerowych. Irytująca była też sama główna bohaterka - tytan - baba, która kilkoma machnięciami miecza, nogi, ręki i powieku powala pół świata.
W każdym razie dostrzegłam też kilka plusów. Przede wszystkim wielki układ za kompozytora, bo muzyka zdecydowanie podnosi ocenę tego filmu. No i miło było pooglądać Millę Jovovich. Przyznam, że do obejrzenia tego filmu skłoniła mnie głównie obsada, a mianowicie William Fichtner. Pozostał lekki niedosyt, ale przynajmniej kolejny film został zaliczony.

ocenił(a) film na 3
paulazaz

Dla mnie jedynym plusem była Mila, cała reszta to jakieś nieporozumienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones