PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114321}
5,3 18 932
oceny
5,3 10 1 18932
Ultraviolet
powrót do forum filmu Ultraviolet

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Całkowite nieporozumienie wytrzymałem tylko 20 min. więcej nie dałem rady.
Pierwszy raz w życiu daje ocenę 1 ma którą ten film zdecydowanie zasługuje .

Nathrakh

jakie nieporozumienie ?? Sci-Fi to chyba nie jakaś kolorowanka lub komedia :/trzeba nawet z takiego filmu czerpać coś niezwykłego mało fabuły zgodzę się ale więcej akcji no i efekty jak efekty robią swoje:P
chyba pan nie oglądając, po 20 min wyskakuje z ocena 1 to miłych filmów życzę jak można oceniając po 20 jak tez dać taki komentarz:/^^
ludzie nie maja granic
Pozdro

ocenił(a) film na 1
Gorgi17

To mało powiedziane że nieporozumienie ,to gniot jakich mało przychylam sie jeden,jeden i jeszcze raz jeden.

ocenił(a) film na 1
Gorgi17

Dorośni przyjacielu i zaczni oglądać dobre filmy Sci-Fi.Kupy nie da się obronić.

ocenił(a) film na 1
Gorgi17

Film widziałem cały i do dziś mnie mdli na myśl o nim. Na zarzut stawiany osobom wystawiającym mu niską ocenę bez obejrzenia całości, dodam, że kolejne kilkadziesiąt min. jest równie tragiczne co pierwsze 20. Czasem słaby film potrafi się obronić efektami (Avatar) ale ten nie ma nic za co można byłoby wystawić ocenę wyższą niż 1.

ocenił(a) film na 1
Nathrakh

Pierwszy film, któremu z czystym sumieniem stawiam 1 :-)

ocenił(a) film na 2
Robson_3

No ja dałem 2/10 :)

ocenił(a) film na 3
Nathrakh

Wizualnie bajka .... a poza tym tragedia. W wersji reżyserskiej film miał 2 godziny podobno, to dopiero musiała być nuda.

ocenił(a) film na 5
yanek75

Z szacunku do kinematografii zawsze staram sie obejrzec nawet najslabszy film do konca.Tutaj prawie dobrnelam....

Ostatnie 20 minut niech spoczywa w spokoju. Ale tak bywa z filmamy S-F, najlatwiej jest je skrytykowac, bo sa najmniej reliastyczne. Jednak temu filmowi nawet realizm by nie pomogl.

Za Mille i efekty 5 pkt, mocno naciagane 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones