PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114321}
5,3 18 931
ocen
5,3 10 1 18931
Ultraviolet
powrót do forum filmu Ultraviolet

... a na końcu jest już Ultraviolet.

Mag_OZ

nie przesadzaj. Wcale taki zły nie jest. Całkiem nieźle się oglądało. lekkie kino akcji. ode mnie 6/10.

ocenił(a) film na 5
xatt1975

takie ot przyjemne dla oka gówienko

Mag_OZ

Nie oglądałam tego filmy - i raczej nie obejrzę, ale Twój komentarz jest bezkonkurencyjny, no musiałam to napisać. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 2
Mag_OZ

osobiście filmu nie polecam, głupi, idiotyczna fabuła, efekty specjalne też mało szałowe. jedynym plusem tego filmu, jest to że nie odpycha widza, tzn nie chce się go wyłączyć po pierwszych 15 minutach, ale tak szczerze to film też nie przyciąga. czyli od biedy można zobaczyć z nudy.

ocenił(a) film na 5
Mag_OZ

Mag_OZ to osoba która dla Sexmisji daje 3 a dla Batmana 9 haha. Taka osoba to bezguście...

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

Szósty zmysł tez 3 ;]

ocenił(a) film na 9
Ernie182

jeśli Ultraviolet jest tak samo "beznadziejna" jak szósty zmysł to ja chce obejrzeć

ocenił(a) film na 1
diavolo0801

I mówi to ktoś kto na 10 ocenił 13 Posterunek...

ocenił(a) film na 5
rock79

Co cie obchodzi mój 13 posterunek!!!

ocenił(a) film na 1
diavolo0801

A co ciebie obchodzi ocena Seksmisji Mag_OZ?
Czyżby przemawiała przez ciebie moralność Kalego?

ocenił(a) film na 5
rock79

No sorry, ale postawić wyżej od Seksmisji Batmana to naprawde trzeba byc bez gustu no chyba że to jakieś dziecko. Zresztą ja swoje powiedziałam i nie mam zamiaru sie kłócić o byle co. Pisz co chcesz sram na to. Wyżyj się haha

ocenił(a) film na 1
diavolo0801

Dorośnij, fajna sprawa :-)

ocenił(a) film na 5
rock79

A co znasz to z opowieści??

ocenił(a) film na 1
diavolo0801

Oczywiście, często opowiadam pokemonom podobnym do ciebie, jak to jest.

ocenił(a) film na 5
rock79

hahaha niech i tak będzie.

ocenił(a) film na 1
diavolo0801

Jest jak być musi, przybłędo.

ocenił(a) film na 3
rock79

A wy tylko ciągle o miłości...

ocenił(a) film na 5
rock79

Siad płaski do laski i zassij ze swych waśni...

ocenił(a) film na 1
diavolo0801

Jaki gust taki poeta.

ocenił(a) film na 5
rock79

oh thanks

rock79

Rady by dorosnąć daje się innym, gdy samemu się dorośnie, w takim razie jakim prawem dajesz rady 79?

ocenił(a) film na 1
Lady_Konsternacja

Od kiedy wieśniaczki tytułują się "lady".

rock79

Hola chłopcze, to że jesteś wieśniakiem, nie znaczy że wszyscy nimi są, uszanuj tytuł i pocałuj mnie w... sygnet.

Mag_OZ

Ultraviolet był beznadziejny. Niby wszystko w nim gra, ale brakuje mu polotu, nie ma tego "czegoś". Taki nijaki. Liczyłam na świetny film (zapewne ze względu na Mille Jovovich) i się rozczarowalam. Oglądałam bez entuzjazmu i nie poleciłabym go.

ocenił(a) film na 8
Mag_OZ

Niestety studio zniszczyło ten film. Tu można poczytać jak prezentowała się oryginalna wersja, która trwała ponad 120 minut!

http://equilibrium.proboards.com/index.cgi?board=uv&action=display&thread=4217

Mag_OZ

przesadzasz ,nie az taki zły a Mila to niezła dupa jest a twój podział na :rewelacyjny ,dobry ,eredni,słaby, marny.................troche jest na wyrost, mozna ponizej mozna ulokowac takie arcydzieła jak YYYYYYYREK Kosmiczna Nominacja czy Gulczas a Jak Myslisz ,za tyłeczek Mili daje 5

louis2014

ps.: zapomniałem W.Fichtner -ulubiony drugi plan, no i muza JEM-24 za barwe głosu,podnosze o punkt

ocenił(a) film na 3
Mag_OZ

bez fabuły, dialogi gówniane, efekty jeszcze gorsze, nawet Jovovich urodą nie zachwyciła, ogólnie nie było w tym filmie nic godnego uwagi, jednak obejrzałam do końca, bo już dawno się tak nie ubawiłam, serio przy tym filmie tylko siąść i płakać ze śmiechu ;p btw zdziwiło mnie, że oni tacy hej do przodu, a nawet mieczy świetlnych nie mają tylko jakieś takie na samozapłon, zabawne to było.

ocenił(a) film na 7
basiafergie

Dla mnie w tym filmie najciekawsze są sceny walki z kit ludzmi i dla nich obejrze jeszcze raz dziś na polsacie ten film:)
Niestety finał jest najgorszą sceną walki z całego filmu, ale inne m.in. w bibliotece bardzo widowiskowe i nie gorsze niż te z matrixa.

basiafergie

Znalazłem najlepszą recenzję tego filmu: "potwierdzam, to kupa"
Takie power rangers tylko bez transformera

ocenił(a) film na 3
Mag_OZ

to jest podrecznikowy przyklad filmu ktory zostaje zarzniety przez studio... rezysera do montazu juz nie dopuscili... wycieto 30 minut i calosc przemontowano na gowno PG13... nie mowie ze to bylby genialny film ale moglby przynajmiej byc znosny... a tak wyszlo po prostu gowno...

ocenił(a) film na 6
michostr86

Widziałem edycję rozszerzoną, gdzie kilka dodatkowych scen faktycznie zaważyło, że podniosłem ocenę tego filmu. Gdyby jeszcze w walkach było trochę krwi (cały film się zastanawiałem czy Mila walczy z ludźmi, "homofagami" [celowe przejęzyczenie] czy może cyborgami) i mniej przesadzonych ujęć.

ocenił(a) film na 10
mac1991seth

gdzie widziałeś edycję rozszerzoną? ja osobiście jestem fanką filmu i szukam jej już od jakiegoś czasu, niestety z marnym skutkiem. A jeżeli dzięki dodatkowym scenom film jest jeszcze lepszy, to naprawdę baardzo chciałabym je zobaczyć:)

ocenił(a) film na 6
berya

Polecam wyszukać w google "Ultraviolet Unrated dvdrip", napisy same się znajdują przez napiprojekt, ewentualnie w serwisach z napisami wpisać tą samą frazę.

ocenił(a) film na 10
mac1991seth

Dziękuję za info. Uwielbiam ten film, a wczoraj sobie odświeżyłem wspomnienia bo był w TV :D

ocenił(a) film na 6
Mag_OZ

Chyba nie widziałeś na prawdę badziewnego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones