PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114321}
5,3 18 931
ocen
5,3 10 1 18931
Ultraviolet
powrót do forum filmu Ultraviolet

Straszny ;/

ocenił(a) film na 4

Bardzo żałowałem, ze go obejrzałem ;/ shit jakich mało...nikomu nie polecam...straszny, na serio...chyba cały byl robiony na blueboxie ;/ i po co ten "wampiryczny" wątek?...;/ 4/10

ocenił(a) film na 10
Matteuszz

Nie rozśmieszaj mnie mały człowieczku.
Za to Bloodrayne był super zajebisty?

Go away.

ocenił(a) film na 1
Matteuszz

W pełni popieram .Mogłam posłuchać, ale nie, oczywiście musiałam obejrzeć. I ŻAŁUJĘ. Bardzo.

ocenił(a) film na 3
Matteuszz

Zgadzam się. 3/10 to i tak przesadziłem. O ile Equilibrium mnie wciągnął. Powiem więcej kupiłem do swojej filmoteki o tyle przy Ultraviolet miałem wrażenie, że oglądam jakąś marną podróbkę albo tandetną kontynuację. Np.: sceny walk w Equilibrium (pomimo, że mało realne) są widowiskowe i dopracowane, w Ultraviolet wygląda, że Milla Jovovich przeczytała co ma zrobić i bez prób przystąpili do realizacji.

ocenił(a) film na 3
Matteuszz

Zgadzam się. 3/10 to i tak przesadziłem. O ile Equilibrium mnie wciągnął. Powiem więcej kupiłem do swojej filmoteki o tyle przy Ultraviolet miałem wrażenie, że oglądam jakąś marną podróbkę albo tandetną kontynuację. Np.: sceny walk w Equilibrium (pomimo, że mało realne) są widowiskowe i dopracowane, w Ultraviolet wygląda, że Milla Jovovich przeczytała co ma zrobić i bez prób przystąpili do realizacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones