PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114321}
5,3 18 931
ocen
5,3 10 1 18931
Ultraviolet
powrót do forum filmu Ultraviolet

Zapowiada się dość ciekawie. Pewnie nie będzie to ambitny film, ale czekam, może akurat wyjdzie z tego coś dobrego - mam nadzieję, że tym czymś nie będzie drugie "Aeon Flux" ;P
A tak poza tym to Milla Jovovich wygląda tutaj trochę jak Mandaryna ;) Haha, moje okrucieństwo nie zna granic.

ocenił(a) film na 10
Albertino

Fakt nie zna granic. Tylko jak na mój gust to ta Mandaryna zapowiada się niezwykle ciekawie!

Templariusz

No tak, ale jak spojrzę na Millę Jovovich to jedna myśl mi przychodzi: "Fabrykę pudru obrabowali". ;)

ocenił(a) film na 3
Albertino

i o to chodzi :) Dla mnie mogą nawet wydać 50 milionów dolarów na obróbkę cyfrową Milli, grunt żeby wyglądała zajebiscie i wygląda :)

ocenił(a) film na 10
Negative

No na trailerze wygląda naprawde zajebiście. Mam nadzieje na takie widoki przez cały film!

Templariusz

Po nowym clipie jednak straciłem nadzieję, zwykła kretyńska nawalanka. Godny konkurent "Underworld" :P

ocenił(a) film na 3
Albertino

Huraaaaa!!!!!!! :) jakim nowym klipie? Nie ma to jak godny konkurent underworlda :]

Albertino

Faktycznie narazie nic nie wskazuje na to ze film bedzie jakis nieprzecietny, aczkolwiek o ile pamietam wieksza czesc trailerow Equilibrium tez pokazyla jedynie durne nawalanki, a film wyszedl chyba calkiem niezle. Takze nie tracmy nadzieji. Co prawda scenarzysta nie jest już Dick i Orwell ;-) , ale moze kurt sie jakos wybroni. Licze na to :-)

jrr

Ja tylko jedno malutkie pytanko. Dlaczego wszyscy sie tak uczepili mojego ukochanego filmy "Underworld"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones