PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114321}
5,3 18 933
oceny
5,3 10 1 18933
Ultraviolet
powrót do forum filmu Ultraviolet

Znów Milla będzie wymiatać bo będzie zarażona jakimś wirusem, drugi Resident Evil (który bardzo mi się podobal), a mogę się założyc, że po RE 3 będzie kontynuacja UV,(może ten wirus zostanie wynaleziony w pozdziemnej korporacji :P ). Nie wiem do czego to wszysto zmierza, Resident Evil był oryginalny, mial idealną fabulę, a to jest takie wzięte jakby z paru filmów. Jeszcze co do UV to charakteryzacja Milli mi nie przypadła za bardzo do gustu, ale widzialem tylko trailer nic nie mogę mówić. A Polska jak byla tak jest opóźniona z premierami światowymi...

POZDRO

ocenił(a) film na 3
Nexov

E no gdzie panie, mila w uv wygląda lepiej niz kiedykolwiek gdziekolwiek przedtem :]

ocenił(a) film na 3
Nexov

No z premierą to zdecydowanie przegięli, nie wiem czy ktoś wytrzyma te trzy miechy bez zassania filmu z sieci jak tylko pojawi się oglądalna kopia. Ja będę się mam nadzieję trzymał mocno :D
Co do charakteryzacji to mi się Milla podoba bardzo, świetne okulary zwłaszcza no i te włosy, i to wdzianko i ten mieczyk i wszystko w ogóle :D

ocenił(a) film na 10
freitag20

Fakt wedłóg mnie też wygląda nieźle! No ja sobie jednak chyba ściągne jakąś lepszą kopię ale do kina w wakacje i tak się przejdę bo wszystko będzie lepsze niż na małym ekranie kompa.

Templariusz

I tak ten film będzie miala większośc osób przed polską premierą, a może nawet światową

ocenił(a) film na 3
Nexov

Fakt, tylko pewnie kopię-kinówę, po obejrzeniu której będzie się rzygać na ekran monitora ;] Po drugie takie filmy to tylko w kinie. W domu to poprostu tracą połowę swojego uroku, jak nie 3/4 bo tu najważniejsza będzie akcja i efekty specjalne( no chyba, że to co widzimy na trailerze to wszysko z akcji a reszta to będzie paplanina ;d). Ja na pewno będę czekał, bo trailer jest tak wypasiony, że oglądałem go chyba z 50 razy i już się nie mogę doczekać czerwca ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones