PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114321}
5,3 18 933
oceny
5,3 10 1 18933
Ultraviolet
powrót do forum filmu Ultraviolet

Nie wklejamponownie linku bo pewnie ekipa Filmwebu go teraz przerabia i wrzuca na serwer.

ocenił(a) film na 6
Wojtek_dpo

Witam.
Jak chcesz wiedzieć, to Ty post dodałeś po 17. Ja o zwiastunie wiedziałem już kilka minut po 16. Z przyczyn czysto technicznych dodałem dopiero teraz, a post wykasowałem, bo użytkownicy mogą oglądać go korzystając z naszych stron, gdzie mogą go sobie nawet ściągnąć. Na przyszłość jak masz jakieś zwiastuny to zwracaj się do mnie, ponieważ takowe posty będą usuwane, ale oczywiście zwiastuny będą dodawane.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 2
Shemek

Dodałem post o 17 ale ściągnąłem dużo wcześniej ale nie oto chodzi kto był pierwszy.Fajnie,że wreście ktoś napsiał dlaczego usuwa moje posty.Więcej się już nie będę czepiał.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
Wojtek_dpo

Ma filmnews.blog.onet.pl zwiastun był 2 godziny wcześniej i tez do ściągnięcia!!!!!

ocenił(a) film na 6
Wojtek_dpo

Być może, ale ja w tym czasie dodawałem inne. Ogólnie mamy najwięcej zwiastunów jako Polski serwis filmowy i staramy się, by było jak najszybciej. A tak btw. jak zwiastun, bo na mój gust świetny, choć obawiam się, żeby to nie wyszło drugie "Aeon Flux".

ocenił(a) film na 2
Shemek

I dlatego ciesze się ,że przynajmniej w tym byliśmy szybsi...a trzeba pamiętać,że jesteśmy malusieńkim blogiem!
Mi bardzo się spodobał.
Gun-kata zEqulibrium powraca..tylko walłbym Bale`a a nie Mile bo za bardzo przypomina Residenta.
Piosenka(oczywiście pierwsza jest Roba Dougana) pod koniec zwiastunu to Jem - "24"

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones