PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114321}
5,3 18 931
ocen
5,3 10 1 18931
Ultraviolet
powrót do forum filmu Ultraviolet

Ludzie, co to za muzyka pod koniec traileru?? pomocy!!!

ocenił(a) film na 6
moson

To pierwsza piosenka - Rob Dougan - "Clubbed To Death" (Kurayamino Mix). A na końcu zapowiedzi leci - Jem - "24"

moson

Piosenka jest z albumu "Finally Woken". Całkiem przyjemnie się słucha całości, jednak "24" chyba jest najlepszym utworem. Przynajmniej dla mnie ;]

angalo

stokrotne ale to po stokrotne dzieki że istnieje cos takiego jak filmweb. szukam tej piosenki cały dzień po wszystkich stronach i nigdzie nie ma soundtracku. a teraz moge sie cieszyć całością tego prześwietnego utworu... :)

moson

Pełna lista ścieżek z tego teasera:

"24" - Jem

"Clubbed to Death (Kurayamino Variation)" - Rob Dougan

spot TV:

"Dryka" - Ars Arcana

użytkownik usunięty
Aizen

Ja dodaję jeszcze Baby's Got a Temper- The Prodigy w TV Spocie puszczanym w USA.

moson

a ja sie zgodze zedo dupy jest wszystko
i film i muza
poza tym w trailerze pokazuja to co najlepsze i muze pod to dobieraja
wiec nie ma co sie podniecac
kiszka i tyle

ocenił(a) film na 5
seba34

Prawda, w trailerze są wybrane tylko najlepsze momenty, całkowicie wyrwane z kontekstu, ale muzyka jest też w filmie.

Daywalkerp

Czy ktoś mógłby przysłać mi piosnke Jem-24,bardzo bym prosił nigdzie tego nie moge znaleźć,mój e-mail to hirou11@wp.pl
z góry dzięki:)

ocenił(a) film na 3
moson

Oglądałem film aż dwa razy ;d i nie doszukałem się tam żadnej piosenki z trailera? Czy może coś przegapiłem?

freitag20

Posłuchaj podkładów do napisów końcowych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones