Cameron Bright

Cameron Douglas Crigger

6,6
2 001 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Bright

Cameron Bright wcieli się w rolę Aleca brata Jane w filmie New Moon.

nOna62

Z wyglądu mi pasuje... Ma śliczne oczy ;) Jego talentu aktorskiego nigdy nie miałam okazji podejrzeć, ale chętnie zobaczę go w roli Aleca. Pozdrawiam!

kristen_twilight

Ja sobie Aleca wyobrażałam jako 10cio letniego chłopca.
No ale ten może być.

Ewodia

Ja w ogóle sobie ich inaczej wyobrażałam xdd Jako dwóch demonicznych, małych bliźniaków, no ale jak już Dakota Fanning, to ten też jest ok. xd

kristen_twilight

trochę inaczej sobie go wyobrażałam, zresztą na tym zdjęciu wygląda niewyraźnie xD

iMeshQa

Kojarzycie tego dzieciaka z "Unborn" (Nienarodzony)? To byłby fajny Alec. ^^

kristen_twilight

nieee, mi by nie pasował^^

kristen_twilight

A ja właśnie tak wyobrażałam sobie bliźniaków - jako małe, niewinne dzieci z diabolicznymi mocami xDD

kristen_twilight

hmmm, ale oni tacy mali nie byli:)) w moim wyobrażeniu to 11-letnie lub 12-letnie dzieci <już ktoś o tym tu wspomniał> fajnie, a tu się okazuje że on jest w moim wieku.

iMeshQa

Ja sobie ich wyobrażałam jako baardzo mądrych (w końcu kilkaset lat żyli), z wyglądu 10-letnich (albo i młodszych) bliźniaków. ;]

kristen_twilight

a ja trochę starszych - takich najwyżej 12 - 13-letnich dzieci:p

nOna62

jako Alec:jest z niego niezłe ciasteczko:*

elcia_cullen

On mi całkowicie nie pasuję. Alec i Jane, to miały być niewinne 12-letnie twarzyczki i kiedy wchodza do akcji pojawiają się na ich twarzach wredne uśmieszki i wiadomo co zaraz będzie taak? :) A Bright jest jak dla mnie zbyt powazny.

paczek93

Jak zobaczyłam Jane na ekranie to zachciało mi się śmiać. Jak ktoś już tutaj wspomniał to miały być młodsze osoby. Wyobrażałam ich sobie jako 10 letnie dzieci, z pozoru przypominające niewiniątka. No ale cóż, nie jestem reżyserką xP
Żałuję, że czasami nie konsultują się z fanami, co do obsadzania ról xD

nOna62

inaczej ich sobie wyobrażałam...
w książce Jane i Alec byli przecież dziećmi, a tutaj...
ale ten chłopak ładnie wyrósł. Nie spodziewałam się, że będzie prawie ciachem kiedy oglądałam go w "Efekcie Motyla"
Będzie miał niezłe branie za parę lat

klaudiar26

Szkoda tylko,że tak mało mówił...
Jedno zdanie i tylko to:(
___
A nie powiem ślicznie wygląda:)

nOna62

Bliźniaków Volturi wyobrażałam sobie jak wy wszyscy: ok.11-12 letnie diabełki.
Sądzę, że Cameron pasuje do roli Aleca bardziej niż Lucas Grabeel (którego wytypowali wpierw sami reżyserzy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones